| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | ES1219 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Afmetingen | 280 × 260 × 980 mm |
| Materiaal | 1.5mm SUS304 roestvrij staal |
| Barmateriaal | 0.9mm SUS304 roestvrij staal |
| Mechanisme | Smarte semi-automatische driepoot-turniket met anti-back-passage |
| Controller | Standaardplaat met drie rolpoorten |
| IR-sensor | Standaardconfiguratie |
| Stroomvoorziening | 24V 50W |
| Slaagpercentage | 35-50 personen per minuut |
| IP-classificatie | IP4X |
| Vochtigheid | ≤ 90% (geen condensatie) |
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | ES1219 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Houten kistpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Afmetingen | 280 × 260 × 980 mm |
| Materiaal | 1.5mm SUS304 roestvrij staal |
| Barmateriaal | 0.9mm SUS304 roestvrij staal |
| Mechanisme | Smarte semi-automatische driepoot-turniket met anti-back-passage |
| Controller | Standaardplaat met drie rolpoorten |
| IR-sensor | Standaardconfiguratie |
| Stroomvoorziening | 24V 50W |
| Slaagpercentage | 35-50 personen per minuut |
| IP-classificatie | IP4X |
| Vochtigheid | ≤ 90% (geen condensatie) |