| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | LA1218 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte | 600 × 300 × 980 (mm) |
| Chassis | Hoogste hoes: 8 mm aluminiumlegering Behuizing: 3 mm Aluminiumlegering |
| Beweging | Mechanisme: semi-automatische achterste statief-turniket tegen onderzeeërs (met oliedruk) Doorrijbaan: 550 mm |
| Elektronische besturing | Besturingsbord: standaardplaat met drie rolpoorten Luchtschakelaar: 2P |
| Stroomvoorziening | 24V 50W |
| Pakket | Perlen katoen: volledig ingekapselde beschermende katoen Kartonnen doos: 660 × 360 × 1020 |
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | LA1218 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Houten kistpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte | 600 × 300 × 980 (mm) |
| Chassis | Hoogste hoes: 8 mm aluminiumlegering Behuizing: 3 mm Aluminiumlegering |
| Beweging | Mechanisme: semi-automatische achterste statief-turniket tegen onderzeeërs (met oliedruk) Doorrijbaan: 550 mm |
| Elektronische besturing | Besturingsbord: standaardplaat met drie rolpoorten Luchtschakelaar: 2P |
| Stroomvoorziening | 24V 50W |
| Pakket | Perlen katoen: volledig ingekapselde beschermende katoen Kartonnen doos: 660 × 360 × 1020 |