|
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | LV129 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7-10 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
Semi-automatische driepoot draaibank RFID-toegangscontrolesysteem 3 Arm Drop Arm draaibank
Strijkpotdraaien bieden een betrouwbare en efficiënte methode om ervoor te zorgen dat alleen geautoriseerde gebruikers toegang hebben tot elk gebied van een gebouw.De LV129 droparm-turnistiel is een aantrekkelijke statief-turnistiel die gemakkelijk in staat is om grote hoeveelheden en gewelddadige omstandigheden te verwerken.De compacte unit maakt het eenvoudig om een meervoudige baan set-up te bouwen terwijl de verscheidenheid aan kleuren kunt u deze draaistok perfect te matchen met uw lobby of branding.
| Modelnummer: | LV129 |
| Productgrootte: | 480*230*960 mm |
| Passbreedte: | 550 mm |
| Nettogewicht: | 23 kg |
| Materiaal: | Karosserie 0,8 mm+ bovenkop1 mm 304 SUS |
| Beweging: | Gevormd anti-tailgating driepootdraaier |
| Doorvoer: | 30-35p/m |
| Stroomvoorziening: | 24V 50W |
| Werkspanning: | 24V ((DC) |
| Maximaal energieverbruik: | 35w |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
| Werktemperatuur: | -25 tot +70 °C |
| Ontsluittijd: | 0.2s |
BEDRIJFINGSMEDIËN
1Een enkele doorgang in de gestelde richting.
2. Tweerichtings enkelgang
3- Vrije doorgang in de gestelde richting.
4Altijd vrij of op slot.
Materialen
1.. Behuizing: gemaakt van roestvrij staal AISI 304 o AISI 316
2.. barrière schommelt Acryl, PC, roestvrij staal frame.
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | LV129 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | houten doos |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
Semi-automatische driepoot draaibank RFID-toegangscontrolesysteem 3 Arm Drop Arm draaibank
Strijkpotdraaien bieden een betrouwbare en efficiënte methode om ervoor te zorgen dat alleen geautoriseerde gebruikers toegang hebben tot elk gebied van een gebouw.De LV129 droparm-turnistiel is een aantrekkelijke statief-turnistiel die gemakkelijk in staat is om grote hoeveelheden en gewelddadige omstandigheden te verwerken.De compacte unit maakt het eenvoudig om een meervoudige baan set-up te bouwen terwijl de verscheidenheid aan kleuren kunt u deze draaistok perfect te matchen met uw lobby of branding.
| Modelnummer: | LV129 |
| Productgrootte: | 480*230*960 mm |
| Passbreedte: | 550 mm |
| Nettogewicht: | 23 kg |
| Materiaal: | Karosserie 0,8 mm+ bovenkop1 mm 304 SUS |
| Beweging: | Gevormd anti-tailgating driepootdraaier |
| Doorvoer: | 30-35p/m |
| Stroomvoorziening: | 24V 50W |
| Werkspanning: | 24V ((DC) |
| Maximaal energieverbruik: | 35w |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
| Werktemperatuur: | -25 tot +70 °C |
| Ontsluittijd: | 0.2s |
BEDRIJFINGSMEDIËN
1Een enkele doorgang in de gestelde richting.
2. Tweerichtings enkelgang
3- Vrije doorgang in de gestelde richting.
4Altijd vrij of op slot.
Materialen
1.. Behuizing: gemaakt van roestvrij staal AISI 304 o AISI 316
2.. barrière schommelt Acryl, PC, roestvrij staal frame.
![]()
![]()
![]()
![]()