| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | ES1216 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Grootte | 1400 × 200 × 980 (mm) |
| Materiaal | SUS304 Behuizing 0,9 mm + bovenkop 1,2 mm |
| Beweging | Smarte semi-automatische anti-passback statief draaischijf met hydraulische demper Doorlaatbreedte: 550 mm |
| Elektronische besturing | Standaard bedieningsbord met drie rolpoorten |
| Stroomvoorziening | 24V 50W |
| Slaagpercentage | 35-50 personen per minuut |
| IP-classificatie | IP4X |
| Vochtigheid | ≤ 90% Geen condensatie |
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | ES1216 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Houten kistpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Grootte | 1400 × 200 × 980 (mm) |
| Materiaal | SUS304 Behuizing 0,9 mm + bovenkop 1,2 mm |
| Beweging | Smarte semi-automatische anti-passback statief draaischijf met hydraulische demper Doorlaatbreedte: 550 mm |
| Elektronische besturing | Standaard bedieningsbord met drie rolpoorten |
| Stroomvoorziening | 24V 50W |
| Slaagpercentage | 35-50 personen per minuut |
| IP-classificatie | IP4X |
| Vochtigheid | ≤ 90% Geen condensatie |