|
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | L129 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | Negotiate |
| Leveringstermijn: | 5-7 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L / C, T / T |
RFID IC Kaart ID Kaart SUS304 AC100-240V 550mm Doorgang Breedte Taille Hoge Tripod Turnstile Poort Toegangscontrole
De L129 Tripod turnstile poort is een poortkanaal met een eenvoudige vorm, hoge kosteneffectiviteit, hoge veiligheid en betrouwbaarheid, die effectief een enkele doorgang kan realiseren. De vergrendelingskop en vergrendelingsstaaf van de Tripod turnstile poort zijn gemaakt van 304 roestvrij staal, en de vergrendelingsstaaf en vergrendelingskop zijn gelijkmatig gelast, mooi, niet gemakkelijk los te laten, stof- en waterdicht vermogen, is van grote aanpasbaarheid aan de omgeving, geschikt voor binnen en buiten.
| Modelnummer: | L129 |
| Productafmetingen: | 1000*230*960mm |
| Doorgang Breedte: | 550mm |
| Netto Gewicht: | 26kg |
| Dikte: | Body 0.8mm+ Top cover 1mm |
| Materiaal: | SUS304 |
| Infrarood Sensor: | NA |
| Doorvoersnelheid: | 30-35p/m |
| Voeding: | 24V 50W |
| Frequentie: | 50-60hz |
| Werktemperatuur: | -25 tot +70 ℃ |
| Ontgrendeltijd: | 0.2s |
WERKMODI:
1. Enkele doorgang in de ingestelde richting
2. Tweerichtings enkelvoudige doorgang
3. Vrije doorgang in de ingestelde richting
4. Altijd vrij of vergrendeld
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | L129 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | Negotiate |
| Verpakking: | HOUTEN DOOS |
| Betalingsvoorwaarden: | L / C, T / T |
RFID IC Kaart ID Kaart SUS304 AC100-240V 550mm Doorgang Breedte Taille Hoge Tripod Turnstile Poort Toegangscontrole
De L129 Tripod turnstile poort is een poortkanaal met een eenvoudige vorm, hoge kosteneffectiviteit, hoge veiligheid en betrouwbaarheid, die effectief een enkele doorgang kan realiseren. De vergrendelingskop en vergrendelingsstaaf van de Tripod turnstile poort zijn gemaakt van 304 roestvrij staal, en de vergrendelingsstaaf en vergrendelingskop zijn gelijkmatig gelast, mooi, niet gemakkelijk los te laten, stof- en waterdicht vermogen, is van grote aanpasbaarheid aan de omgeving, geschikt voor binnen en buiten.
| Modelnummer: | L129 |
| Productafmetingen: | 1000*230*960mm |
| Doorgang Breedte: | 550mm |
| Netto Gewicht: | 26kg |
| Dikte: | Body 0.8mm+ Top cover 1mm |
| Materiaal: | SUS304 |
| Infrarood Sensor: | NA |
| Doorvoersnelheid: | 30-35p/m |
| Voeding: | 24V 50W |
| Frequentie: | 50-60hz |
| Werktemperatuur: | -25 tot +70 ℃ |
| Ontgrendeltijd: | 0.2s |
WERKMODI:
1. Enkele doorgang in de ingestelde richting
2. Tweerichtings enkelvoudige doorgang
3. Vrije doorgang in de ingestelde richting
4. Altijd vrij of vergrendeld
![]()
![]()
![]()