|
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | Y148 |
| MOQ: | 1PC |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 2 weken |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
De Y148 is een driepotige driepotige driepootserie die is ontworpen voor een soepele en stille bediening en zeer weinig energie verbruikt.De IDT 1000 is ook verrassend compact en ontworpen voor kleine werkruimtes. IDT 1000 statiefarmen worden gewoonlijk in een vergrendelde positie gehouden, waardoor de toegang tot de beveiligde zijde wordt ontzegd.Bij IDT 1000's lezer (RFID en/of vingerafdruk) die een geldige toegangskaart of vingerafdruk van een gebruiker positief herkent, zijn statief armen ontgrendelen, waardoor gebruikers passage naar de beveiligde kant.Optie voor ingebouwde REX-knop stelt gebruikers in staat om gemakkelijk de beveiligde kant te verlaten zonder hun toegangskaart of vingerafdruk te gebruiken. Tijdens noodsituaties en stroomonderbrekingen vallen de statiefarmen volledig in elkaar, waardoor gebruikers een snelle onbelemmerde uitgang naar veiligheid kunnen krijgen.allemaal in een zeer duurzaam compact ontwerp.
| Technische gegevens | Y148 |
| Afmeting | 1200x280x980 mm |
| Ontsluittijd | 0.2s |
| Breedte van de doorgang | 550 mm |
| Doorvoergraad | 40p/m |
| Stroomvoorziening | 100 tot 240 V |
| Werkspanning | 24v |
| Maximaal energieverbruik | 50w |
| Frequentie. | 50~60hz |
| Beschermingsniveau | 44ip |
| Werktemperatuur | -25 ~ 70 °C |
| Elektromagnetische aandrijving | D.C. |
| Nettogewicht | 39 kg |
| Invoer | 12v droog contact |
Kenmerken en voordelen
1. Gebruik IC-kaarten, ID-kaarten, streepjescode of magnetische kaarten als automatisch identificatiesysteem en bereik toegang, aanwezigheidskosten of functie
2Een richtingaanwijzer toonde aan dat de voetgangers toegang hadden tot de huidige stand van de weg en de voetgangers een correcte en soepele doorgang konden geven.
3- Display is gebruikt voor statistieken en cijfers
4Met stem- en strobossignaal.
5Een combinatie van infraroodsensoren en politie- en illegale toegang tot voetgangers, de bescherming van voetgangers en het voorkomen van het kanaal na het oversteken van de weg.
6. dubbele anti-clipping functie, fotocel anti-lipping en mechanische anti-clipping
7. Auto-reset functie, als er geen passeren tijdens de geïdentificeerde kaart lezen tijd, het systeem zal automatisch resetten de passagiers zijn verboden te passeren tot hun tweede geïdentificeerde lezen
8De barrière kan worden ingesteld op vertraging sluiting in 1-60s na een geldige kaart-lees
BEDRIJFINGSMEDIËN
1Een enkele doorgang in de gestelde richting.
2. Tweerichtings enkelgang
3- Vrije doorgang in de gestelde richting.
4Altijd vrij of op slot.
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | Y148 |
| MOQ: | 1PC |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Het houten pakket van het doos Zware karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
De Y148 is een driepotige driepotige driepootserie die is ontworpen voor een soepele en stille bediening en zeer weinig energie verbruikt.De IDT 1000 is ook verrassend compact en ontworpen voor kleine werkruimtes. IDT 1000 statiefarmen worden gewoonlijk in een vergrendelde positie gehouden, waardoor de toegang tot de beveiligde zijde wordt ontzegd.Bij IDT 1000's lezer (RFID en/of vingerafdruk) die een geldige toegangskaart of vingerafdruk van een gebruiker positief herkent, zijn statief armen ontgrendelen, waardoor gebruikers passage naar de beveiligde kant.Optie voor ingebouwde REX-knop stelt gebruikers in staat om gemakkelijk de beveiligde kant te verlaten zonder hun toegangskaart of vingerafdruk te gebruiken. Tijdens noodsituaties en stroomonderbrekingen vallen de statiefarmen volledig in elkaar, waardoor gebruikers een snelle onbelemmerde uitgang naar veiligheid kunnen krijgen.allemaal in een zeer duurzaam compact ontwerp.
| Technische gegevens | Y148 |
| Afmeting | 1200x280x980 mm |
| Ontsluittijd | 0.2s |
| Breedte van de doorgang | 550 mm |
| Doorvoergraad | 40p/m |
| Stroomvoorziening | 100 tot 240 V |
| Werkspanning | 24v |
| Maximaal energieverbruik | 50w |
| Frequentie. | 50~60hz |
| Beschermingsniveau | 44ip |
| Werktemperatuur | -25 ~ 70 °C |
| Elektromagnetische aandrijving | D.C. |
| Nettogewicht | 39 kg |
| Invoer | 12v droog contact |
Kenmerken en voordelen
1. Gebruik IC-kaarten, ID-kaarten, streepjescode of magnetische kaarten als automatisch identificatiesysteem en bereik toegang, aanwezigheidskosten of functie
2Een richtingaanwijzer toonde aan dat de voetgangers toegang hadden tot de huidige stand van de weg en de voetgangers een correcte en soepele doorgang konden geven.
3- Display is gebruikt voor statistieken en cijfers
4Met stem- en strobossignaal.
5Een combinatie van infraroodsensoren en politie- en illegale toegang tot voetgangers, de bescherming van voetgangers en het voorkomen van het kanaal na het oversteken van de weg.
6. dubbele anti-clipping functie, fotocel anti-lipping en mechanische anti-clipping
7. Auto-reset functie, als er geen passeren tijdens de geïdentificeerde kaart lezen tijd, het systeem zal automatisch resetten de passagiers zijn verboden te passeren tot hun tweede geïdentificeerde lezen
8De barrière kan worden ingesteld op vertraging sluiting in 1-60s na een geldige kaart-lees
BEDRIJFINGSMEDIËN
1Een enkele doorgang in de gestelde richting.
2. Tweerichtings enkelgang
3- Vrije doorgang in de gestelde richting.
4Altijd vrij of op slot.
![]()
![]()
![]()
![]()