|
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | L129 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L / C, T / T |
Elektromechanisch Tripod Turnstile Mechanisme van Tripod Turnstile
1. 90% van de productieprocessen worden door onszelf ontwikkeld, zodat we de kosten kunnen beheersen en dienovereenkomstig een concurrerende prijs kunnen bieden.
2. We gebruiken Baoxin Roestvrij staal, het beste merk in China.
3. Onze voeding is het beste merk uit Taiwan “Mingwei” of “Fujia”.
4. We gebruiken 3M lijm geïmporteerd uit Amerika in plaats van de glaslijm die andere concurrenten gebruiken.
5. Duitsland “Optibelt” en Amerika “Gates” is de riem die we nu gebruiken.
6. Onze LED-indicator geïmporteerd uit Amerikaanse Bridgelux en Taiwan Epistar LED-chip.
| Modelnummer: | L129 |
| Productafmetingen: | 1000*230*960mm |
| Doorgangsbreedte: | 550mm |
| Nettogewicht: | 26kg |
| Dikte: | Body 0.8mm+ Top cover 1mm |
| Materiaal: | SUS304 |
| Arm Materiaal: | 0.9mm SUS304 |
| Doorvoersnelheid: | 35p/m |
| Voeding: | 24V 50W |
| Frequentie: | 50-60hz |
| Werktemperatuur: | -25 tot +70 ℃ |
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | L129 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | houten gevalpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | L / C, T / T |
Elektromechanisch Tripod Turnstile Mechanisme van Tripod Turnstile
1. 90% van de productieprocessen worden door onszelf ontwikkeld, zodat we de kosten kunnen beheersen en dienovereenkomstig een concurrerende prijs kunnen bieden.
2. We gebruiken Baoxin Roestvrij staal, het beste merk in China.
3. Onze voeding is het beste merk uit Taiwan “Mingwei” of “Fujia”.
4. We gebruiken 3M lijm geïmporteerd uit Amerika in plaats van de glaslijm die andere concurrenten gebruiken.
5. Duitsland “Optibelt” en Amerika “Gates” is de riem die we nu gebruiken.
6. Onze LED-indicator geïmporteerd uit Amerikaanse Bridgelux en Taiwan Epistar LED-chip.
| Modelnummer: | L129 |
| Productafmetingen: | 1000*230*960mm |
| Doorgangsbreedte: | 550mm |
| Nettogewicht: | 26kg |
| Dikte: | Body 0.8mm+ Top cover 1mm |
| Materiaal: | SUS304 |
| Arm Materiaal: | 0.9mm SUS304 |
| Doorvoersnelheid: | 35p/m |
| Voeding: | 24V 50W |
| Frequentie: | 50-60hz |
| Werktemperatuur: | -25 tot +70 ℃ |
![]()
![]()
![]()