|
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | L129 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7-15 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, |
Hot sale L129 Tripod tourniquetpoort met hoge veiligheid en betrouwbaarheid
De L129 Tripod tourniquetpoort is een poortkanaal met een eenvoudige vorm, hoge kosteneffectiviteit, hoge veiligheid en betrouwbaarheid, die effectief een enkele doorgang kan realiseren. De vergrendelkop en vergrendelpen van de Tripod tourniquetpoort zijn gemaakt van 304 roestvrij staal, en de vergrendelpen en vergrendelkop zijn gelijkmatig gelast, mooi, niet gemakkelijk los te laten, stof- en waterdicht vermogen, is zeer aanpasbaar aan de omgeving, geschikt voor binnen en buiten.
| Modelnummer: | L129 |
| Productafmetingen: | 1000*230*960mm |
| Doorgangsbreedte: | 550mm |
| Nettogewicht: | 26kg |
| Dikte: | Behuizing 0,8 mm + Bovenklep 1 mm |
| Materiaal: | SUS304 |
| Beweging: | Gevormde anti-staart-tripod tourniquet (met hydraulische demper) |
| Infraroodsensor: | NA |
| Doorvoersnelheid: | 35p/m |
| Voeding: | 24V 50W |
| Frequentie: | 50-60hz |
| Werktemperatuur: | -25 tot +70 ℃ |
| Ontgrendeltijd: | 0,2s |
WERKWIJZEN
1. Enkele doorgang in de ingestelde richting
2. Tweerichtings enkelvoudige doorgang
3. Vrije doorgang in de ingestelde richting
4. Altijd vrij of vergrendeld
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | L129 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | HOUTEN DOOS |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, |
Hot sale L129 Tripod tourniquetpoort met hoge veiligheid en betrouwbaarheid
De L129 Tripod tourniquetpoort is een poortkanaal met een eenvoudige vorm, hoge kosteneffectiviteit, hoge veiligheid en betrouwbaarheid, die effectief een enkele doorgang kan realiseren. De vergrendelkop en vergrendelpen van de Tripod tourniquetpoort zijn gemaakt van 304 roestvrij staal, en de vergrendelpen en vergrendelkop zijn gelijkmatig gelast, mooi, niet gemakkelijk los te laten, stof- en waterdicht vermogen, is zeer aanpasbaar aan de omgeving, geschikt voor binnen en buiten.
| Modelnummer: | L129 |
| Productafmetingen: | 1000*230*960mm |
| Doorgangsbreedte: | 550mm |
| Nettogewicht: | 26kg |
| Dikte: | Behuizing 0,8 mm + Bovenklep 1 mm |
| Materiaal: | SUS304 |
| Beweging: | Gevormde anti-staart-tripod tourniquet (met hydraulische demper) |
| Infraroodsensor: | NA |
| Doorvoersnelheid: | 35p/m |
| Voeding: | 24V 50W |
| Frequentie: | 50-60hz |
| Werktemperatuur: | -25 tot +70 ℃ |
| Ontgrendeltijd: | 0,2s |
WERKWIJZEN
1. Enkele doorgang in de ingestelde richting
2. Tweerichtings enkelvoudige doorgang
3. Vrije doorgang in de ingestelde richting
4. Altijd vrij of vergrendeld
![]()
![]()
![]()