|
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | YL121 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 1 week |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, |
Kenmerken en voordelen
1. De programmeerbare poorten besturing staat, met een verscheidenheid van werkwijzen die u kunt kiezen, kunt u een eenrichtingsverkeer of tweerichtingsverkeer
2.Compatibele IC, ID, magnetische kaart, barcode kaart en andere besturingsapparatuur.
3. noodfunctie na stroomstoring automatisch geopend, automatisch gesloten
4. na aanschakeling, om aan de bijzondere behoeften van de gebruiker en de brandveiligheidseisen te voldoen
5Het bedieningspaneel met tellingsfunctie, LED digitale displayfunctie (optioneel)
6De standaard in- en uitgangsinterface is de beste keuze voor systeemintegratoren.
7. Met automatische reset functie, de poort, niet binnen de gestelde tijd, zal het systeem automatisch
8. Annuleren van de toegangsrechten van de gebruiker. ((de standaard is poort draait op 5 seconden zal automatisch worden hersteld)
9. knijpen, anti bumps functie, blokkering wanneer in het proces van de swing arm opnieuw in een vooraf bepaalde tijd
| Technische gegevens | YL121 |
| Afmeting | 480x280x980 mm |
| Ontsluittijd | 0.2s |
| Breedte van de doorgang | 550 mm |
| Doorvoergraad | 35p/m |
| Stroomvoorziening | 24V 50W |
| Frequentie. | 50~60hz |
| Beschermingsniveau | IP54 |
| Werktemperatuur | -25 ~ 70 °C |
| Controller | Standaardplaat met drie rolpoorten |
| Nettogewicht | 26 kg |
| Invoer | DRY contact |
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | YL121 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Het houten pakket van het doos Zware karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, |
Kenmerken en voordelen
1. De programmeerbare poorten besturing staat, met een verscheidenheid van werkwijzen die u kunt kiezen, kunt u een eenrichtingsverkeer of tweerichtingsverkeer
2.Compatibele IC, ID, magnetische kaart, barcode kaart en andere besturingsapparatuur.
3. noodfunctie na stroomstoring automatisch geopend, automatisch gesloten
4. na aanschakeling, om aan de bijzondere behoeften van de gebruiker en de brandveiligheidseisen te voldoen
5Het bedieningspaneel met tellingsfunctie, LED digitale displayfunctie (optioneel)
6De standaard in- en uitgangsinterface is de beste keuze voor systeemintegratoren.
7. Met automatische reset functie, de poort, niet binnen de gestelde tijd, zal het systeem automatisch
8. Annuleren van de toegangsrechten van de gebruiker. ((de standaard is poort draait op 5 seconden zal automatisch worden hersteld)
9. knijpen, anti bumps functie, blokkering wanneer in het proces van de swing arm opnieuw in een vooraf bepaalde tijd
| Technische gegevens | YL121 |
| Afmeting | 480x280x980 mm |
| Ontsluittijd | 0.2s |
| Breedte van de doorgang | 550 mm |
| Doorvoergraad | 35p/m |
| Stroomvoorziening | 24V 50W |
| Frequentie. | 50~60hz |
| Beschermingsniveau | IP54 |
| Werktemperatuur | -25 ~ 70 °C |
| Controller | Standaardplaat met drie rolpoorten |
| Nettogewicht | 26 kg |
| Invoer | DRY contact |
![]()
![]()
![]()