|
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | YL121 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 1 week |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, |
| Technische gegevens | YL121 |
| Afmeting | 480x280x980 mm |
| Ontsluittijd | 0.2s |
| Breedte van de doorgang | 550 mm |
| Doorvoergraad | 35p/m |
| Stroomvoorziening | 24V 50W |
| Frequentie. | 50~60hz |
| Beschermingsniveau | IP54 |
| Werktemperatuur | -25 ~ 70 °C |
| Mechanisme | Gevormd anti-tailgating driepoot draaibank (met hydraulische demper) |
| Nettogewicht | 26 kg |
| Invoer | Droog contact |
Kenmerken en voordelen
1. Gebruik IC-kaarten, ID-kaarten, streepjescode of magnetische kaarten als automatisch identificatiesysteem en bereik toegang, aanwezigheidskosten of functie
2Een richtingaanwijzer toonde aan dat de voetgangers toegang hadden tot de huidige stand van de weg en de voetgangers een correcte en soepele doorgang konden geven.
3- Display is gebruikt voor statistieken en cijfers
4Met stem- en strobossignaal.
5Een combinatie van infraroodsensoren en politie- en illegale toegang tot voetgangers, de bescherming van voetgangers en het voorkomen van het kanaal na het oversteken van de weg.
6. dubbele anti-clipping functie, fotocel anti-lipping en mechanische anti-clipping
7.De barrière kan worden ingesteld op vertraging sluiten in 1-60s na een geldige kaart-lezen
BEDRIJFINGSMEDIËN
1Een enkele doorgang in de gestelde richting.
2. Tweerichtings enkelgang
3- Vrije doorgang in de gestelde richting.
4Altijd vrij of op slot.
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | YL121 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Het houten pakket van het doos Zware karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, |
| Technische gegevens | YL121 |
| Afmeting | 480x280x980 mm |
| Ontsluittijd | 0.2s |
| Breedte van de doorgang | 550 mm |
| Doorvoergraad | 35p/m |
| Stroomvoorziening | 24V 50W |
| Frequentie. | 50~60hz |
| Beschermingsniveau | IP54 |
| Werktemperatuur | -25 ~ 70 °C |
| Mechanisme | Gevormd anti-tailgating driepoot draaibank (met hydraulische demper) |
| Nettogewicht | 26 kg |
| Invoer | Droog contact |
Kenmerken en voordelen
1. Gebruik IC-kaarten, ID-kaarten, streepjescode of magnetische kaarten als automatisch identificatiesysteem en bereik toegang, aanwezigheidskosten of functie
2Een richtingaanwijzer toonde aan dat de voetgangers toegang hadden tot de huidige stand van de weg en de voetgangers een correcte en soepele doorgang konden geven.
3- Display is gebruikt voor statistieken en cijfers
4Met stem- en strobossignaal.
5Een combinatie van infraroodsensoren en politie- en illegale toegang tot voetgangers, de bescherming van voetgangers en het voorkomen van het kanaal na het oversteken van de weg.
6. dubbele anti-clipping functie, fotocel anti-lipping en mechanische anti-clipping
7.De barrière kan worden ingesteld op vertraging sluiten in 1-60s na een geldige kaart-lezen
BEDRIJFINGSMEDIËN
1Een enkele doorgang in de gestelde richting.
2. Tweerichtings enkelgang
3- Vrije doorgang in de gestelde richting.
4Altijd vrij of op slot.
![]()
![]()
![]()