|
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | Y248 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T / T, L / C |
| Technische gegevens | Y248 |
| Afmeting | 1200x280x980 mm |
| Ontsluittijd | 0.2s |
| Breedte van de doorgang | 550 mm |
| Doorvoergraad | 35p/m |
| Stroomvoorziening | 100 tot 240 V |
| Frequentie. | 50~60hz |
| Werktemperatuur | -25 ~ 70 °C |
| Elektromagnetische aandrijving | DC-geborsteld |
| Nettogewicht | Eén beweging 50 kg / twee beweging 65 kg |
Kenmerken en voordelen
1. Alarm buzzer detectie voor ongeoorloofd gebruik
De alarmmoment wordt geactiveerd wanneer de gebruiker zonder toestemming door de weg loopt, door de achterste poort of door een verkeerde aanwijzing.
2Elegant ontwerp.
Slim uit factor,Premium roestvrij staal en glas paneel materiaal met elegante boog ontwerp effectief helpen creëren van een gastvrije en elegante prestigieuze sfeer bij de ingang van het gebouw om indrukwekkend uw bezoeker.
3Dubbele beveiliging.
De deur zal automatisch omkeren zodra de veiligheid IR detecteerde obstakel of wanneer een kleine kracht wordt gedetecteerd die de beweging blokkeert.
4Eenvoudige integratie
Een drukknop of een toegangscontroleleraar kan worden gebruikt om de schommelbarrière te laten openen via een eenvoudig droog contactsignaal.
5. Minimaal onderhoud
Gebruiker borstelloze gelijkstroommotor elimineren de noodzaak om de koolstofborstel te veranderen, waardoor onderhoudswerk wordt verminderd. Belangrijke interne onderdelen worden behandeld met roest- en antiseptische middelen om de betrouwbaarheid op lange termijn te waarborgen.
6Noodherstel.
Tijdens stroomstoring zal de schommelbarrière automatisch opengaan voor vrije doorgang. Dit zal snel ontsnappen in geval van nood. Wanneer de stroom weer op gang komt, zal de schommelbarrière automatisch weer sluiten.
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | Y248 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | houten gevalpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | T / T, L / C |
| Technische gegevens | Y248 |
| Afmeting | 1200x280x980 mm |
| Ontsluittijd | 0.2s |
| Breedte van de doorgang | 550 mm |
| Doorvoergraad | 35p/m |
| Stroomvoorziening | 100 tot 240 V |
| Frequentie. | 50~60hz |
| Werktemperatuur | -25 ~ 70 °C |
| Elektromagnetische aandrijving | DC-geborsteld |
| Nettogewicht | Eén beweging 50 kg / twee beweging 65 kg |
Kenmerken en voordelen
1. Alarm buzzer detectie voor ongeoorloofd gebruik
De alarmmoment wordt geactiveerd wanneer de gebruiker zonder toestemming door de weg loopt, door de achterste poort of door een verkeerde aanwijzing.
2Elegant ontwerp.
Slim uit factor,Premium roestvrij staal en glas paneel materiaal met elegante boog ontwerp effectief helpen creëren van een gastvrije en elegante prestigieuze sfeer bij de ingang van het gebouw om indrukwekkend uw bezoeker.
3Dubbele beveiliging.
De deur zal automatisch omkeren zodra de veiligheid IR detecteerde obstakel of wanneer een kleine kracht wordt gedetecteerd die de beweging blokkeert.
4Eenvoudige integratie
Een drukknop of een toegangscontroleleraar kan worden gebruikt om de schommelbarrière te laten openen via een eenvoudig droog contactsignaal.
5. Minimaal onderhoud
Gebruiker borstelloze gelijkstroommotor elimineren de noodzaak om de koolstofborstel te veranderen, waardoor onderhoudswerk wordt verminderd. Belangrijke interne onderdelen worden behandeld met roest- en antiseptische middelen om de betrouwbaarheid op lange termijn te waarborgen.
6Noodherstel.
Tijdens stroomstoring zal de schommelbarrière automatisch opengaan voor vrije doorgang. Dit zal snel ontsnappen in geval van nood. Wanneer de stroom weer op gang komt, zal de schommelbarrière automatisch weer sluiten.
![]()
![]()
![]()