| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | LA3219S |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
De Nova LA3219S Smart Pedestrian Access Control Speed Turnstile Gate biedt geavanceerde beveiliging met intelligente functies voor moderne toegangscontrole-toepassingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte | 300 × 160 × 1200 (mm) |
| Chassis | Behuizing: 5 mm Aluminiumlegering |
| Beweging | Mechanisme: Servo-snelheidsdeur Doorpaneel: 10 mm Transparent PC Pass Lane: 600-900 mm |
| Elektronische besturing | Beheersbord: Servobeheersbord Motor: borstelloze servo 40:1 100W IR-sensor: 4 paren Luchtschakelaar: 2P |
| Stroomvoorziening | 24V 500W / 12V 3A |
| Accessoires | Verbindingskabel: 2×1,0m2 RVV Netwerkkabel: 5m Beide uiteinden met kristalpunten |
| Pakket | Perlen katoen: volledig ingekapselde beschermende katoen Kartonnen doos: 360×200×1460 |
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | LA3219S |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Houten kistpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
De Nova LA3219S Smart Pedestrian Access Control Speed Turnstile Gate biedt geavanceerde beveiliging met intelligente functies voor moderne toegangscontrole-toepassingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte | 300 × 160 × 1200 (mm) |
| Chassis | Behuizing: 5 mm Aluminiumlegering |
| Beweging | Mechanisme: Servo-snelheidsdeur Doorpaneel: 10 mm Transparent PC Pass Lane: 600-900 mm |
| Elektronische besturing | Beheersbord: Servobeheersbord Motor: borstelloze servo 40:1 100W IR-sensor: 4 paren Luchtschakelaar: 2P |
| Stroomvoorziening | 24V 500W / 12V 3A |
| Accessoires | Verbindingskabel: 2×1,0m2 RVV Netwerkkabel: 5m Beide uiteinden met kristalpunten |
| Pakket | Perlen katoen: volledig ingekapselde beschermende katoen Kartonnen doos: 360×200×1460 |