| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | LA3219H |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
De Kantoorgebouw Toegangspoort Snelpoort Nova LA3219H is ontworpen voor veilige en efficiënte toegangscontrole in professionele kantooromgevingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Afmeting | 300*160*1400(mm) |
| Chassis | Behuizing: 5 mm aluminiumlegering |
| Beweging | Mechanisme: Servo Sneldeur Deurpaneel: 10 mm transparant PC Doorgang: 600-900 mm |
| Elektronische Besturing | Besturingskaart: Servo besturingskaart Motor: Borstelloze servo 40:1 100W IR-sensor: 2D Visuele Module Luchtstroomschakelaar: 2P |
| Voeding | 24V 500W /12V 3A |
| Accessoires | Aansluitkabel: 2*1.0m㎡ RVV Netwerkkabel: 5m met kristallen connectoren aan beide uiteinden |
| Pakket | Parelmoerkatoen: Volledig ingekapseld beschermend katoen Kartonnen doos: 360*200*1460 |
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | LA3219H |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Houten kistpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
De Kantoorgebouw Toegangspoort Snelpoort Nova LA3219H is ontworpen voor veilige en efficiënte toegangscontrole in professionele kantooromgevingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Afmeting | 300*160*1400(mm) |
| Chassis | Behuizing: 5 mm aluminiumlegering |
| Beweging | Mechanisme: Servo Sneldeur Deurpaneel: 10 mm transparant PC Doorgang: 600-900 mm |
| Elektronische Besturing | Besturingskaart: Servo besturingskaart Motor: Borstelloze servo 40:1 100W IR-sensor: 2D Visuele Module Luchtstroomschakelaar: 2P |
| Voeding | 24V 500W /12V 3A |
| Accessoires | Aansluitkabel: 2*1.0m㎡ RVV Netwerkkabel: 5m met kristallen connectoren aan beide uiteinden |
| Pakket | Parelmoerkatoen: Volledig ingekapseld beschermend katoen Kartonnen doos: 360*200*1460 |