|
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | YL121 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 1 week |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, |
Turboo tripod tourniquetpoorten bieden een compacte, kosteneffectieve, snel werkende, gebruiksvriendelijke en betrouwbare entreeoplossing voor intern of extern gebruik in gebieden met een grote en constante stroom van mensen.
De voordelen van het gebruik van een tourniquet in vergelijking met een conventionele poort omvatten een beter gebruik van mankracht, verhoogde betrouwbaarheid en verbeterde beveiliging. Dit mechanisme maakt het mogelijk dat een enkele werknemer het terrein betreedt nadat verificatie heeft plaatsgevonden via de toegangscontrolemodule die op het tourniquet is geïntegreerd.
Kenmerken en Voordelen
1. Volledig regenbestendige behuizing van gelegeerd aluminium of roestvrij staal, vergeleken met de doorlaatfunctie van vleugelremmen en andere voetgangersdoorlaatapparatuur, is de driepootpoort goedkoper.
2. Met een gepersonaliseerde installatie-interface (zoals kaartlezer). De installatie van de indicatorlamp
zorgt ervoor dat de controlepoortapparatuur van de systeemintegrator eenvoudig en handig te installeren is.
3. De beweging van de driepoot tourniquet heeft een automatische hydraulische schokdemper, en het geluid is erg laag bij gebruik van de driepootrem. Geen impact, de remstang vertraagt automatisch terug naar het midden. Het kernoppervlak is geplateerd met gele dichromaat.
4. Kan worden geprogrammeerd met poortcontrole, één of twee richtingscontrole (door de gebruiker in te stellen).
WERKWIJZEN
1. Enkele doorgang in de ingestelde richting
2. Tweerichtings enkelvoudige doorgang
3. Vrije doorgang in de ingestelde richting
4. Altijd vrij of vergrendeld
| Technische gegevens | YL121 |
| Afmetingen | 480x280x980mm |
| Ontgrendeltijd | 0.2s |
| Doorgangsbreedte | ≤550mm |
| Doorvoersnelheid | 35p/m |
| Voeding | 240V 50W |
| Frequentie | 50~60hz |
| Beschermingsniveau | IP54 |
| Werktemperatuur | -25~70 °C |
| Mechanisme | Gegoten anti-staartrijden driepoot tourniquet (met hydraulische demper) |
| Nettogewicht | 26kg |
| Ingang | droog contact |
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | YL121 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Het houten pakket van het doos Zware karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, |
Turboo tripod tourniquetpoorten bieden een compacte, kosteneffectieve, snel werkende, gebruiksvriendelijke en betrouwbare entreeoplossing voor intern of extern gebruik in gebieden met een grote en constante stroom van mensen.
De voordelen van het gebruik van een tourniquet in vergelijking met een conventionele poort omvatten een beter gebruik van mankracht, verhoogde betrouwbaarheid en verbeterde beveiliging. Dit mechanisme maakt het mogelijk dat een enkele werknemer het terrein betreedt nadat verificatie heeft plaatsgevonden via de toegangscontrolemodule die op het tourniquet is geïntegreerd.
Kenmerken en Voordelen
1. Volledig regenbestendige behuizing van gelegeerd aluminium of roestvrij staal, vergeleken met de doorlaatfunctie van vleugelremmen en andere voetgangersdoorlaatapparatuur, is de driepootpoort goedkoper.
2. Met een gepersonaliseerde installatie-interface (zoals kaartlezer). De installatie van de indicatorlamp
zorgt ervoor dat de controlepoortapparatuur van de systeemintegrator eenvoudig en handig te installeren is.
3. De beweging van de driepoot tourniquet heeft een automatische hydraulische schokdemper, en het geluid is erg laag bij gebruik van de driepootrem. Geen impact, de remstang vertraagt automatisch terug naar het midden. Het kernoppervlak is geplateerd met gele dichromaat.
4. Kan worden geprogrammeerd met poortcontrole, één of twee richtingscontrole (door de gebruiker in te stellen).
WERKWIJZEN
1. Enkele doorgang in de ingestelde richting
2. Tweerichtings enkelvoudige doorgang
3. Vrije doorgang in de ingestelde richting
4. Altijd vrij of vergrendeld
| Technische gegevens | YL121 |
| Afmetingen | 480x280x980mm |
| Ontgrendeltijd | 0.2s |
| Doorgangsbreedte | ≤550mm |
| Doorvoersnelheid | 35p/m |
| Voeding | 240V 50W |
| Frequentie | 50~60hz |
| Beschermingsniveau | IP54 |
| Werktemperatuur | -25~70 °C |
| Mechanisme | Gegoten anti-staartrijden driepoot tourniquet (met hydraulische demper) |
| Nettogewicht | 26kg |
| Ingang | droog contact |
![]()
![]()
![]()