| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | EF3213L |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Afmeting | 1200 × 130 × 980 (mm) |
| Materiaal | 1.5mm SPCC met poedercoating |
| Beweging | Mechanisme: Borstelloze sneldoorgang poort Deurpaneel: 10mm Transparant Acryl Doorgang: 600-900mm |
| Elektronische Besturing | Besturingskaart: 1V2 Borstelloos Standaardbord Motor: DC borstelloos 60K 40W IR-sensor: 6 paren |
| Voeding | 24V 150W |
| Doorgangsnelheid | 35-50 personen/minuut |
| IP | IP4X |
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | EF3213L |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Houten kistpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Afmeting | 1200 × 130 × 980 (mm) |
| Materiaal | 1.5mm SPCC met poedercoating |
| Beweging | Mechanisme: Borstelloze sneldoorgang poort Deurpaneel: 10mm Transparant Acryl Doorgang: 600-900mm |
| Elektronische Besturing | Besturingskaart: 1V2 Borstelloos Standaardbord Motor: DC borstelloos 60K 40W IR-sensor: 6 paren |
| Voeding | 24V 150W |
| Doorgangsnelheid | 35-50 personen/minuut |
| IP | IP4X |