|
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | B325 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L / C, T / T |
Veilige doorgang kantoorgebouw gebruikt buitenturniket 304 roestvrij staal zwenkpoort/deur
1. Hoge slagbomen zijn compacte en kosteneffectieve toegangslossingen.
2. De behuizing is gemaakt van geborsteld roestvrij staal, wat robuust, stijf, roestvrij en duurzaam is.
3. Het kan worden geïntegreerd met elk type toegangscontrolesysteem (bijv. RFID-apparaat, drukknop, vingerafdruk en biometrisch apparaat)
4. In geval van nood valt de hoge zwenkpoort naar beneden bij stroomuitval.
5. Het is geschikt voor allerlei locaties.
| Model | B325 |
| Afmeting | 1500x100x980mm |
| Bedrijfstijd | 0.2s |
| Doorgangsbreedte | 900mm |
| Passagepercentage | 35p/m |
| Voeding | 100~240v |
| Werkspanning | 24v |
| Materiaal arm | 10mm Acryl |
| Frequentie | 50~60hz |
| MCBF | 30.000.000 cycli |
| Infrarood sensor | 12 paren |
| Aandrijving | Borstelmotor + koppeling |
| Nettogewicht | 85KG |
| Brutogewicht | 103KG |
Kenmerken en voordelen
* Ondersteunt verbinding met brandalarm
* Openingsfunctie bij stroomuitval
* Levensduur 5-8 jaar
* Meerdere intelligente anti-klemfuncties
* Ondersteunt geluids- en lichtalarm
* Biedt onderhoudsbegeleiding
Bedrijfsmodi
* 304 roestvrijstalen behuizing
* Hoge duurzaamheid met industriële onderdelen
* Geavanceerd slimme control intelligente moederbord
* Alle werking is stil zonder enig geluid & schok
* Alle uiterlijk & functie ondersteunen maatwerk
Producttoepassing
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | B325 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | houten gevalpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | L / C, T / T |
Veilige doorgang kantoorgebouw gebruikt buitenturniket 304 roestvrij staal zwenkpoort/deur
1. Hoge slagbomen zijn compacte en kosteneffectieve toegangslossingen.
2. De behuizing is gemaakt van geborsteld roestvrij staal, wat robuust, stijf, roestvrij en duurzaam is.
3. Het kan worden geïntegreerd met elk type toegangscontrolesysteem (bijv. RFID-apparaat, drukknop, vingerafdruk en biometrisch apparaat)
4. In geval van nood valt de hoge zwenkpoort naar beneden bij stroomuitval.
5. Het is geschikt voor allerlei locaties.
| Model | B325 |
| Afmeting | 1500x100x980mm |
| Bedrijfstijd | 0.2s |
| Doorgangsbreedte | 900mm |
| Passagepercentage | 35p/m |
| Voeding | 100~240v |
| Werkspanning | 24v |
| Materiaal arm | 10mm Acryl |
| Frequentie | 50~60hz |
| MCBF | 30.000.000 cycli |
| Infrarood sensor | 12 paren |
| Aandrijving | Borstelmotor + koppeling |
| Nettogewicht | 85KG |
| Brutogewicht | 103KG |
Kenmerken en voordelen
* Ondersteunt verbinding met brandalarm
* Openingsfunctie bij stroomuitval
* Levensduur 5-8 jaar
* Meerdere intelligente anti-klemfuncties
* Ondersteunt geluids- en lichtalarm
* Biedt onderhoudsbegeleiding
Bedrijfsmodi
* 304 roestvrijstalen behuizing
* Hoge duurzaamheid met industriële onderdelen
* Geavanceerd slimme control intelligente moederbord
* Alle werking is stil zonder enig geluid & schok
* Alle uiterlijk & functie ondersteunen maatwerk
Producttoepassing
![]()
![]()
![]()