|
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | Y248 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, |
| Technische gegevens | Y248 |
| Afmeting | 1200x280x980mm |
| Ontgrendeltijd | 0.2s |
| Doorgangsbreedte | 550mm |
| Doorvoersnelheid | 35p/m |
| Voeding | 100~240v |
| Frequentie | 50~60hz |
| Werktemperatuur | -25~70 °C |
| Elektromagnetische aandrijving | DC geborsteld |
| Nettogewicht | Enkele beweging 50KG / Dubbele beweging 65KG |
Kenmerken en voordelen
1. Gebruik IC-kaarten, ID-kaarten, Barcode of magneetkaarten als automatisch identificatiesysteem en bereik toegang, aanwezigheidsvergoedingen of functie
2. Een richtingaanwijzer, die de huidige status van de voetgangersdoorgang aangeeft en voetgangers correct en soepel begeleidt
3. Display is gebruikt voor statistieken en aantallen
4. Met stem- en stroboscoopwaarschuwingen
5. Een combinatie van infraroodsensoren en politie anti-illegale toegang van voetgangers, de bescherming van voetgangers soepel en de preventie van het volgen van het kanaal
6. Dubbele anti-knijp functie, fotocel anti-knijp en mechanische anti-knijp
7. Automatische resetfunctie, als er geen doorgang is tijdens de geïdentificeerde kaartlees-tijd, zal het systeem automatisch resetten, de passagiers mogen niet passeren totdat hun tweede geïdentificeerde lezing
8. De barrière kan worden ingesteld om 1-60s te vertragen na een geldige kaartlezing
WERKMODI
1. Enkele doorgang in de ingestelde richting
2. Tweerichtings enkelvoudige doorgang
3. Vrije doorgang in de ingestelde richting
4. Altijd vrij of vergrendeld
MATERIALEN
1.. Behuizing en arm: Gemaakt van roestvrij staal AISI 304 of AISI316.
2. PC-flap en spuitgietmachinekern
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | Y248 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Het houten pakket van het doos Zware karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, |
| Technische gegevens | Y248 |
| Afmeting | 1200x280x980mm |
| Ontgrendeltijd | 0.2s |
| Doorgangsbreedte | 550mm |
| Doorvoersnelheid | 35p/m |
| Voeding | 100~240v |
| Frequentie | 50~60hz |
| Werktemperatuur | -25~70 °C |
| Elektromagnetische aandrijving | DC geborsteld |
| Nettogewicht | Enkele beweging 50KG / Dubbele beweging 65KG |
Kenmerken en voordelen
1. Gebruik IC-kaarten, ID-kaarten, Barcode of magneetkaarten als automatisch identificatiesysteem en bereik toegang, aanwezigheidsvergoedingen of functie
2. Een richtingaanwijzer, die de huidige status van de voetgangersdoorgang aangeeft en voetgangers correct en soepel begeleidt
3. Display is gebruikt voor statistieken en aantallen
4. Met stem- en stroboscoopwaarschuwingen
5. Een combinatie van infraroodsensoren en politie anti-illegale toegang van voetgangers, de bescherming van voetgangers soepel en de preventie van het volgen van het kanaal
6. Dubbele anti-knijp functie, fotocel anti-knijp en mechanische anti-knijp
7. Automatische resetfunctie, als er geen doorgang is tijdens de geïdentificeerde kaartlees-tijd, zal het systeem automatisch resetten, de passagiers mogen niet passeren totdat hun tweede geïdentificeerde lezing
8. De barrière kan worden ingesteld om 1-60s te vertragen na een geldige kaartlezing
WERKMODI
1. Enkele doorgang in de ingestelde richting
2. Tweerichtings enkelvoudige doorgang
3. Vrije doorgang in de ingestelde richting
4. Altijd vrij of vergrendeld
MATERIALEN
1.. Behuizing en arm: Gemaakt van roestvrij staal AISI 304 of AISI316.
2. PC-flap en spuitgietmachinekern
![]()
![]()
![]()