|
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | B325 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | T / T, L / C |
Semi-automatische toegangsdeur
1Hoge barrières zijn compacte en kosteneffectieve toegangsoplossingen.
2Het lichaam is gemaakt van geborsteld roestvrij staal dat robuust, stijf, roestvrij en duurzaam is.
3Het kan worden geïntegreerd met elk soort toegangscontrolesysteem (bijv. RFID-apparaat, drukknop, vingerafdruk en biometrisch apparaat)
4In geval van nood, zal de hoge swing barrière poort naar beneden vallen wanneer de stroom uit.
5Het is geschikt voor allerlei plaatsen.
| Model | B325 |
| Afmeting | 1500 x 100 x 980 mm |
| Operatietijd | 0.2s |
| Breedte van de doorgang | 900 mm |
| Slaagpercentage | 35p/m |
| Stroomvoorziening | 100 tot 240 V |
| Werkspanning | 24v |
| Armmateriaal | Acryl van 10 mm |
| Frequentie. | 50~60hz |
| MCBF | 30,000,000 Cycli |
| Infraroodsensor | 12 paren |
| Aandrijvingseenheid | Brushless servomotor+Clutch |
| Nettogewicht | 85 kg |
| Bruto gewicht | 103 kg |
Kenmerken en voordelen
* Ondersteuningsverbinding brandmelding
* Openingsfunctie in geval van stroomuitval
* Levensduur 5-8 jaar
* Meerdere intelligente anti-clamping
* Ondersteuning van geluids- en lichtalarm
* Onderhoudsbegeleiding geven
Werkwijze
* 304 roestvrij staal carrosserie
* Hoge duurzaamheid bij industriële onderdelen
* Gevorderd slimme controle intelligent moederbord
* Al het hardlopen is stil zonder geluid en schokken
* Alle uitzicht en functie ondersteuning aangepast
Toepassing van het product
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | B325 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | houten gevalpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | T / T, L / C |
Semi-automatische toegangsdeur
1Hoge barrières zijn compacte en kosteneffectieve toegangsoplossingen.
2Het lichaam is gemaakt van geborsteld roestvrij staal dat robuust, stijf, roestvrij en duurzaam is.
3Het kan worden geïntegreerd met elk soort toegangscontrolesysteem (bijv. RFID-apparaat, drukknop, vingerafdruk en biometrisch apparaat)
4In geval van nood, zal de hoge swing barrière poort naar beneden vallen wanneer de stroom uit.
5Het is geschikt voor allerlei plaatsen.
| Model | B325 |
| Afmeting | 1500 x 100 x 980 mm |
| Operatietijd | 0.2s |
| Breedte van de doorgang | 900 mm |
| Slaagpercentage | 35p/m |
| Stroomvoorziening | 100 tot 240 V |
| Werkspanning | 24v |
| Armmateriaal | Acryl van 10 mm |
| Frequentie. | 50~60hz |
| MCBF | 30,000,000 Cycli |
| Infraroodsensor | 12 paren |
| Aandrijvingseenheid | Brushless servomotor+Clutch |
| Nettogewicht | 85 kg |
| Bruto gewicht | 103 kg |
Kenmerken en voordelen
* Ondersteuningsverbinding brandmelding
* Openingsfunctie in geval van stroomuitval
* Levensduur 5-8 jaar
* Meerdere intelligente anti-clamping
* Ondersteuning van geluids- en lichtalarm
* Onderhoudsbegeleiding geven
Werkwijze
* 304 roestvrij staal carrosserie
* Hoge duurzaamheid bij industriële onderdelen
* Gevorderd slimme controle intelligent moederbord
* Al het hardlopen is stil zonder geluid en schokken
* Alle uitzicht en functie ondersteuning aangepast
Toepassing van het product
![]()
![]()
![]()