|
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | LA3220 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
De Apex LA3220 is ontworpen voor betrouwbare toegangscontrole met geavanceerde functies en duurzame constructie.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte | 2100 × 220 × 1150 (mm) |
| Chassis | Behuizing: 2 mm Aluminiumlegering |
| Beweging | Mechanisme: Servo-snelheidsdeur Doorpaneel: 10 mm Transparent PC Pass Lane: 600-900 mm |
| Elektronische besturing | Beheersbord: Servobeheersbord Motor: borstelloze servo 40:1 100W IR-sensor: Veiligheidslicht gordijn/balk 48 punten Luchtschakelaar: 2P |
| Stroomvoorziening | 24V 500W / 12V 3A |
| Accessoires | Verbindingskabel: 5m 2×1,0m2 RVV Netwerkkabel: 5m Beide uiteinden met kristalpunten |
| Pakket | Perlen katoen: volledig ingekapselde beschermende katoen Kartonnen doos: 360×200×1460 |
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | LA3220 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Houten kistpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
De Apex LA3220 is ontworpen voor betrouwbare toegangscontrole met geavanceerde functies en duurzame constructie.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte | 2100 × 220 × 1150 (mm) |
| Chassis | Behuizing: 2 mm Aluminiumlegering |
| Beweging | Mechanisme: Servo-snelheidsdeur Doorpaneel: 10 mm Transparent PC Pass Lane: 600-900 mm |
| Elektronische besturing | Beheersbord: Servobeheersbord Motor: borstelloze servo 40:1 100W IR-sensor: Veiligheidslicht gordijn/balk 48 punten Luchtschakelaar: 2P |
| Stroomvoorziening | 24V 500W / 12V 3A |
| Accessoires | Verbindingskabel: 5m 2×1,0m2 RVV Netwerkkabel: 5m Beide uiteinden met kristalpunten |
| Pakket | Perlen katoen: volledig ingekapselde beschermende katoen Kartonnen doos: 360×200×1460 |