| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | ES1216 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Afmetingen | 1400 × 160 × 980 mm |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal (top: 1,2 mm / lichaam: 0,9 mm) |
| Doorpaneel | 15 mm transparant acryl met RGB-verlichting |
| Bewegingssysteem | Brushless flap barrière poort mechanisme |
| Controller | 1v2 borstelloze bedieningspaneel |
| IR-sensoren | 6 paren |
| Stroomvoorziening | 24V 150W |
| Passagepercentage | 35-50 personen per minuut |
| IP-classificatie | IP4X |
| Werkvochtigheid | ≤ 90% (geen condensatie) |
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | ES1216 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Houten kistpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Afmetingen | 1400 × 160 × 980 mm |
| Materiaal | SUS304 roestvrij staal (top: 1,2 mm / lichaam: 0,9 mm) |
| Doorpaneel | 15 mm transparant acryl met RGB-verlichting |
| Bewegingssysteem | Brushless flap barrière poort mechanisme |
| Controller | 1v2 borstelloze bedieningspaneel |
| IR-sensoren | 6 paren |
| Stroomvoorziening | 24V 150W |
| Passagepercentage | 35-50 personen per minuut |
| IP-classificatie | IP4X |
| Werkvochtigheid | ≤ 90% (geen condensatie) |