| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | LA6218 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte | 600 × 300 × 980 (mm) |
| Chassis | Hoogste hoes: 8 mm aluminiumlegering Behuizing: 3 mm Aluminiumlegering |
| Beweging | Mechanisme: Servo-schuifpoort Doorpaneel: 10 mm transparant acryl Doorrijbaan: 550 mm |
| Elektronische besturing | Bestuurbord: Servo-aandrijving geïntegreerd bord Motor: Servomotor zonder borstel 40:1 100W IR-sensor: 6 paren Luchtschakelaar: 2P |
| Stroomvoorziening | 24V 500W / 12V 3A |
| Accessoires | Verbindingskabel: 5m 2×1,0m2 RVV Netwerkkabel: 5 m met kristalpunten aan beide uiteinden |
| Pakket | Perlen katoen: volledig ingekapselde beschermende katoen Kartonnen doos: 660×360×1040 |
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | LA6218 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Houten kistpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte | 600 × 300 × 980 (mm) |
| Chassis | Hoogste hoes: 8 mm aluminiumlegering Behuizing: 3 mm Aluminiumlegering |
| Beweging | Mechanisme: Servo-schuifpoort Doorpaneel: 10 mm transparant acryl Doorrijbaan: 550 mm |
| Elektronische besturing | Bestuurbord: Servo-aandrijving geïntegreerd bord Motor: Servomotor zonder borstel 40:1 100W IR-sensor: 6 paren Luchtschakelaar: 2P |
| Stroomvoorziening | 24V 500W / 12V 3A |
| Accessoires | Verbindingskabel: 5m 2×1,0m2 RVV Netwerkkabel: 5 m met kristalpunten aan beide uiteinden |
| Pakket | Perlen katoen: volledig ingekapselde beschermende katoen Kartonnen doos: 660×360×1040 |