|
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | ES3216 |
| MOQ: | 1 pc |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 10 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
QR Code Scanner Ontwerp Snelpoort Draaideur Toegangscontrole Barrière Voetgangersbarrière Poort Voor een Woonwijk
Materialen
• Behuizing:Bovenkap 1,2 mm + body 0,9 mm 304 geborsteld plaatstaal
• Barrière zwaait-deur plank:10 mm transparant acryl / SUS 304
Kenmerken en Voordelen
| Technologieparameters | |
| Grootte | 1400×160×980 mm |
| Ontgrendeltijd | 0,2 s |
| Doorvoersnelheid | 35p/m |
| Doorgangbreedte | 600-900 mm |
| Ingang | 100V~240V |
| Aansturingsspanning | 24V |
| Omgeving | -25~+70℃ |
| Stroomverbruik | 150W |
| Ingang | RS232, RS485,Droog contact |
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | ES3216 |
| MOQ: | 1 pc |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Pakket met houten behuizing |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
QR Code Scanner Ontwerp Snelpoort Draaideur Toegangscontrole Barrière Voetgangersbarrière Poort Voor een Woonwijk
Materialen
• Behuizing:Bovenkap 1,2 mm + body 0,9 mm 304 geborsteld plaatstaal
• Barrière zwaait-deur plank:10 mm transparant acryl / SUS 304
Kenmerken en Voordelen
| Technologieparameters | |
| Grootte | 1400×160×980 mm |
| Ontgrendeltijd | 0,2 s |
| Doorvoersnelheid | 35p/m |
| Doorgangbreedte | 600-900 mm |
| Ingang | 100V~240V |
| Aansturingsspanning | 24V |
| Omgeving | -25~+70℃ |
| Stroomverbruik | 150W |
| Ingang | RS232, RS485,Droog contact |
![]()
![]()