|
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | Y248 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, |
| Technische Gegevens | Y248 |
| Afmeting | 1200x280x980mm |
| Ontgrendeltijd | 0.2s |
| Doorgangbreedte | 550mm |
| Doorvoersnelheid | 35p/m |
| Voeding | 100~240v |
| Frequentie | 50~60hz |
| Werktemperatuur | -25~70 °C |
| Elektromagnetische aandrijving | DC geborsteld |
| Nettogewicht | Enkele beweging 50KG / Dubbele beweging 65KG |
Taille Hoge Toegangspoort Rfid Kaartlezer Beveiligingstoegangspoort Met Toegangscontrolesysteem
Kenmerken en Voordelen
1. Gebruik IC-kaarten, ID-kaarten, Barcode of magneetkaarten als automatisch identificatiesysteem en bereik toegang, aanwezigheidsregistratie of functie
2. Een richtingaanwijzer, die de huidige status van de voetgangersdoorgang aangeeft en voetgangers correct en soepel begeleidt
3. Display is gebruikt voor statistieken en aantallen
4. Met stem- en stroboscoopwaarschuwingen
5. Een combinatie van infraroodsensoren en politie tegen illegale toegang van voetgangers, ter bescherming van voetgangers en ter voorkoming van het volgen in de doorgang
6. Dubbele anti-knijp functie, fotocel anti-knijp en mechanische anti-knijp
7. Automatische resetfunctie, indien er geen doorgang is tijdens de geïdentificeerde kaartlees-tijd, zal het systeem automatisch resetten. Passagiers mogen niet passeren totdat hun tweede geïdentificeerde lezing
8. De barrière kan worden ingesteld om 1-60 seconden na een geldige kaartlezing te sluiten
WERKWIJZEN
1. Enkele doorgang in de ingestelde richting
2. Tweerichtings enkelvoudige doorgang
3. Vrije doorgang in de ingestelde richting
4. Altijd vrij of vergrendeld
MATERIALEN
1. Behuizing en arm: Gemaakt van roestvrij staal AISI 304 of AISI316.
2. PC-klep en spuitgietmachine kern
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | Y248 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Het houten pakket van het doos Zware karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, |
| Technische Gegevens | Y248 |
| Afmeting | 1200x280x980mm |
| Ontgrendeltijd | 0.2s |
| Doorgangbreedte | 550mm |
| Doorvoersnelheid | 35p/m |
| Voeding | 100~240v |
| Frequentie | 50~60hz |
| Werktemperatuur | -25~70 °C |
| Elektromagnetische aandrijving | DC geborsteld |
| Nettogewicht | Enkele beweging 50KG / Dubbele beweging 65KG |
Taille Hoge Toegangspoort Rfid Kaartlezer Beveiligingstoegangspoort Met Toegangscontrolesysteem
Kenmerken en Voordelen
1. Gebruik IC-kaarten, ID-kaarten, Barcode of magneetkaarten als automatisch identificatiesysteem en bereik toegang, aanwezigheidsregistratie of functie
2. Een richtingaanwijzer, die de huidige status van de voetgangersdoorgang aangeeft en voetgangers correct en soepel begeleidt
3. Display is gebruikt voor statistieken en aantallen
4. Met stem- en stroboscoopwaarschuwingen
5. Een combinatie van infraroodsensoren en politie tegen illegale toegang van voetgangers, ter bescherming van voetgangers en ter voorkoming van het volgen in de doorgang
6. Dubbele anti-knijp functie, fotocel anti-knijp en mechanische anti-knijp
7. Automatische resetfunctie, indien er geen doorgang is tijdens de geïdentificeerde kaartlees-tijd, zal het systeem automatisch resetten. Passagiers mogen niet passeren totdat hun tweede geïdentificeerde lezing
8. De barrière kan worden ingesteld om 1-60 seconden na een geldige kaartlezing te sluiten
WERKWIJZEN
1. Enkele doorgang in de ingestelde richting
2. Tweerichtings enkelvoudige doorgang
3. Vrije doorgang in de ingestelde richting
4. Altijd vrij of vergrendeld
MATERIALEN
1. Behuizing en arm: Gemaakt van roestvrij staal AISI 304 of AISI316.
2. PC-klep en spuitgietmachine kern
![]()
![]()
![]()