|
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | Y248 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7 dagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, |
| Technische gegevens | Y248 |
| Afmeting | 1200x280x980 mm |
| Ontsluittijd | 0.2s |
| Breedte van de doorgang | 550 mm |
| Doorvoergraad | 35p/m |
| Stroomvoorziening | 24V 50W |
| IR-sensor | 4 paren |
| Motor | DC-borstelmotor40K 20W |
| Frequentie. | 50~60hz |
| Beschermingsniveau | 44ip |
| Werktemperatuur | -25 ~ 70 °C |
| Mechanisme | Geborstelde barrierepoort met flap |
| Nettogewicht | Eén beweging 50 kg / twee beweging 65 kg |
| Invoer | 12v droog contact |
Kenmerken en voordelen
Probleem zelfherstel en corrigerende maatregel vermogen, handig onderhoud en aanpassing
Moederbord met een hoge schoonheid van het geluid lees chips die kunnen uitzenden in het licht van de gebruiker's requirement
Mensenbasis model indicatie functie, real-time weergave, verbeteren van de passerende snelheid en handig onderhoud
Automatische telling met vermelding van het aantal passagiers
Herstellen automatisch, automatisch annuleren van de doorgang en gesloten barrière in het geval niets passeren van het kanaal in een instelling tijd
Anti-knijpfunctie met UPS om te voldoen aan brandweermannen vereist, zorgen voor gebruikers veilig
Inbraak, staart, oversteek en achteruit waarschuwingsfunctie om de orde te bewaren en het beheer doeltreffend te maken
Standaard invoer/uitvoerpoort, terwijl een poortruimte wordt achtergelaten voor het installeren van RS485-communicatie, het verbinden en beheren van de geïntegreerde systemen via de externe pc.
Supercombinatiecapaciteit, instelbaar model ter plaatse, instelbare snelheid van de barrière glijden, open signaal met geheugen of zonder ingestelde functie
BEDRIJFINGSMEDIËN
1Een enkele doorgang in de gestelde richting.
2. Tweerichtings enkelgang
3- Vrije doorgang in de gestelde richting.
4Altijd vrij of op slot.
Materialen
1- Behuizing en arm: gemaakt van roestvrij staal AISI 304 o AISI316.
2. PC flap en gietmachine kern
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | Y248 |
| MOQ: | 1 PC |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Het houten pakket van het doos Zware karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T, |
| Technische gegevens | Y248 |
| Afmeting | 1200x280x980 mm |
| Ontsluittijd | 0.2s |
| Breedte van de doorgang | 550 mm |
| Doorvoergraad | 35p/m |
| Stroomvoorziening | 24V 50W |
| IR-sensor | 4 paren |
| Motor | DC-borstelmotor40K 20W |
| Frequentie. | 50~60hz |
| Beschermingsniveau | 44ip |
| Werktemperatuur | -25 ~ 70 °C |
| Mechanisme | Geborstelde barrierepoort met flap |
| Nettogewicht | Eén beweging 50 kg / twee beweging 65 kg |
| Invoer | 12v droog contact |
Kenmerken en voordelen
Probleem zelfherstel en corrigerende maatregel vermogen, handig onderhoud en aanpassing
Moederbord met een hoge schoonheid van het geluid lees chips die kunnen uitzenden in het licht van de gebruiker's requirement
Mensenbasis model indicatie functie, real-time weergave, verbeteren van de passerende snelheid en handig onderhoud
Automatische telling met vermelding van het aantal passagiers
Herstellen automatisch, automatisch annuleren van de doorgang en gesloten barrière in het geval niets passeren van het kanaal in een instelling tijd
Anti-knijpfunctie met UPS om te voldoen aan brandweermannen vereist, zorgen voor gebruikers veilig
Inbraak, staart, oversteek en achteruit waarschuwingsfunctie om de orde te bewaren en het beheer doeltreffend te maken
Standaard invoer/uitvoerpoort, terwijl een poortruimte wordt achtergelaten voor het installeren van RS485-communicatie, het verbinden en beheren van de geïntegreerde systemen via de externe pc.
Supercombinatiecapaciteit, instelbaar model ter plaatse, instelbare snelheid van de barrière glijden, open signaal met geheugen of zonder ingestelde functie
BEDRIJFINGSMEDIËN
1Een enkele doorgang in de gestelde richting.
2. Tweerichtings enkelgang
3- Vrije doorgang in de gestelde richting.
4Altijd vrij of op slot.
Materialen
1- Behuizing en arm: gemaakt van roestvrij staal AISI 304 o AISI316.
2. PC flap en gietmachine kern
![]()
![]()
![]()