| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | M3621 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Leveringstermijn: | 7-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
De M3621 Draaideur Poort is ontworpen voor de ingang en uitgang van super kantoorgebouwen met hoge beveiliging, met geavanceerde toegangscontrole technologie en robuuste constructie voor betrouwbare prestaties in veeleisende omgevingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Afmeting | 1800 × 210 × 1020 (mm) |
| Chassis | Bovenkap: 2,0 mm koudgewalst met poedercoating Behuizing: 2,0 mm koudgewalst met poedercoating Vulpaneel: 10 mm |
| Beweging | Mechanisme: Servo Speedway Deurpaneel: 10 mm Doorgangsbaan: 600-900 mm |
| Elektronische Besturing | Besturingskaart: Servo standaardkaart + driverkaart + logische kaart Motor: Borstelloze servo 40:1 100W IR-sensor: Lichtgordijn 64 punten Luchtstroomschakelaar: 2P |
| Voeding | 24V 500W / 12V 150W / 12V 3A |
| Accessoires | Aansluitkabel: 5m 2×1,0m² RVV Netwerkkabel: 5m Beide uiteinden met kristallen connectoren |
| Pakket | Parelkatoen: Schuimvoering Kartonnen doos: 1860 × 270 × 1080 |
| Merknaam: | Turboo |
| Modelnummer: | M3621 |
| MOQ: | 1 st |
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking: | Houten kistpakket |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
De M3621 Draaideur Poort is ontworpen voor de ingang en uitgang van super kantoorgebouwen met hoge beveiliging, met geavanceerde toegangscontrole technologie en robuuste constructie voor betrouwbare prestaties in veeleisende omgevingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Afmeting | 1800 × 210 × 1020 (mm) |
| Chassis | Bovenkap: 2,0 mm koudgewalst met poedercoating Behuizing: 2,0 mm koudgewalst met poedercoating Vulpaneel: 10 mm |
| Beweging | Mechanisme: Servo Speedway Deurpaneel: 10 mm Doorgangsbaan: 600-900 mm |
| Elektronische Besturing | Besturingskaart: Servo standaardkaart + driverkaart + logische kaart Motor: Borstelloze servo 40:1 100W IR-sensor: Lichtgordijn 64 punten Luchtstroomschakelaar: 2P |
| Voeding | 24V 500W / 12V 150W / 12V 3A |
| Accessoires | Aansluitkabel: 5m 2×1,0m² RVV Netwerkkabel: 5m Beide uiteinden met kristallen connectoren |
| Pakket | Parelkatoen: Schuimvoering Kartonnen doos: 1860 × 270 × 1080 |